E-Kitap Set Fiatı: 20 YTL 

E-Kitap EĞİTİM SETİ'miz, 10 Kitaptan oluşmaktadır. İleri İngilizce becerileri ile, sınavlarında üstün başarı için mükemmel bir kaynaktır. Birkaç saat içinde elinizde!

 Ayrıntılı Bilgi Burada  

  KOLAYLIKLAR !!

Birden Çok Kişiye Gönderim: E-Mail adresinizi bize gönderirken, yanına iki kişinin daha e-mail adresini ekleyerek, Eğitim Seti'nin iki kişiye daha gönderilmesini isteyebilirsiniz. Bu olanak, özellikle yurtdışında bulunan yakınlarınız, öğrenciler ve birlikte çalışmak isteyen küçük gruplar için düşünülmüş bir kolaylıktır.

Satış listeleri ve müşterilerin e-posta adresleri saklanmakta; bilgisayar arızası veya herhangi bir nedenle dosyaları kaybedecek olursanız talep üzerine yeniden gönderilmektedir.

 

Ödemenizin gerçekleşmesi ve E-mailinizin elimize ulaşmasıyla bir-iki saat içinde kitaplar gönderilmektedir. Kış aylarında en çok bir-iki saat, yaz aylarında en çok 12 saattir...

 

Amaç: Öğrenciyi, ortanın biraz altından alarak, kusursuz bir yabancı dil düzeyine taşımak; yabancı dile hakimiyetini okuma, yazma, konuşma becerilerini "anadil" düzeyinde geliştirmek.

Özellikle, üniversite mezunu ve meslek sahibi olup, akademik veya mesleki sınavlar veya başka nedenlerle ileri düzeyde yabancı dil becerisi kazanmak isteyenler için...

Yurtiçi ve bellibaşlı uluslararası üst düzey dil sınavlarında üstün başarı amaçlayan adaylar için mükemmel bir kaynaktır.

Kolej öğrencileri, üniversite filoloji bölümlerinde okuyan veya hazırlanan öğrencileri için uygundur. Dile yeni başlamış olmakla birlikte, en az altı ay yoğun kurs görmüş yetişkinlere de önerilebilir... Yeni başlayanlar için uygun değildir.

Yabancı dil sorunlarınızı bir defada ve mutlak çözecek bir kaynak için çok makul fiatlar...

E-Kitap Set tercihiniz İnternet posta aracılığı ile gönderilmektedir

Şöyle ifade edebiliriz: Başlama düzeyi ve çalışma yoğunluğunuza göre, 6 ay - 1 yıl içerisinde Hyde Park Nutuk köşesinde yadırganmayacak bir seviyeye ulaşabilirsiniz. Doğru kaynak bizden...

Bilgi için,

Tel: (0-232) 234 79 75

Cep: (0-533) 742 44 70

 

 SATINALMA AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yazar Hakkında:

 

Doç. Dr. Yalçın İzbul, yüksek öğrenimini ve lisansüstü çalışmalarını İngiltere, Manchester Üniversite'sinde 1961-1971 yılları arasında gerçekleştirmiş, 1984 yılında (DOĞRAMACI YÖK'ü ile arasındaki karşılıklı derin sevgi ve saygı gereği) Hacettepe Üniversitesi'nden istifa ederek, İzmir'e yerleşmiştir.

 

O günden bugüne, önce özel ders vererek, daha sonra internet aracılığı ile hayatını kazanan yazar, "Üniversite'de kalsaydım bu kitapları yazamazdım; Çünkü ödedikleri paranın karşılığında başarı teminatı isteyen talipler sayesinde, sorunların ve çözümlerin neler olduğunu görebildim," diyor.

 

İnternet'te ücretsiz yararlanabileceğiniz geniş kapsamlı / zengin içerikli İngilizce öğretim sitemiz için burayı  TIKLAYINIZ